W sobotę 3 czerwca 2017 odbędą się X Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży. Jak co roku na Stadionie Olimpijskim rywalizować będą mali sportowcy –pacjenci Przylądka Nadziei oraz nasi sąsiedzi z Czech i Słowacji.

Wszystkim uczestnikom przyświecać będzie motto olimpijskie: „Najważniejszą rzeczą w igrzyskach olimpijskich jest nie zwyciężyć, ale wziąć w nich udział, podobnie jak w życiu nie jest ważne triumfować, ale zmagać się z organizmem”.
Uczestnicy zmagać się będą w konkurencjach lekkoatletycznych, zawodach pływackich, tenisie stołowym i badmintonie. Jak co roku rozegrany zostanie międzynarodowy mecz piłki nożnej.
Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży to jednak nie tylko sportowa rywalizacja, ale jak pokazały poprzednie edycje, to przede wszystkim świetna zabawa i radość. W tym roku, z okazji X – jubileuszowej edycji, zaplanowano mnóstwo dodatkowych atrakcji - niespodzianek, zarówno dla młodych sportowców, jak i ich opiekunów.
Wszystkich amatorów sportu serdecznie zapraszamy 

Zdrowie

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!